Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

CORESPONDENȚĂ MODELE

REFERINȚE MODELE

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-418-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-418-12V
OE
1
PENTRU DEMAROR
12

OE SOLENOID

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorNumăr de referință
MITSUBISHIU001X18782

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorCod demaror
MITSUBISHIM008T55579
MITSUBISHIM008T55779
MITSUBISHIM008T55779AM
MITSUBISHIM8T55579
MITSUBISHIM8T55779
MITSUBISHIM8T55779AM
VOLVO21423488
VOLVO3594614
VOLVO3594616
VOLVO3801296
VOLVO3803938
VOLVO3841359