Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-1104-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-1104-12V
OE
14
DO ROZRUSZNIKA
2

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
BOSCH2339303257
BOSCH2339303259
ELECTROLOGSOL1311
ERA227049
GHIBAUDIE3706
KRAUFSND12579
KRAUFSSB8782
LAUBERCQ2030223
MAGNETI MARELLI940113050362
MERCEDES0011524210
MERCEDESA0011524210
POWERMAX1013111
POWERMAX81013111
ZMZM1474

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników2

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer rozrusznika
AS-PLS0087
BOSCH0001107048