Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-106-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-106-12V
OE
3
DO ROZRUSZNIKA
9

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

3
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer rozrusznika
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433