A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-106-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-106-12V
OE
3
ÖNINDÍTÓHOZ
9

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

3
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433