Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M6
CLAMP: MOTOR
M6
CLAMP: S
M6
INSULATED COIL TERMINAL
M4
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
57,6
DIAMETER
36
LENGHT
50
Net weight [kg]
0,311

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM7-407

Auxiliary Relay Starting ZM 7-407

ZF NO.
13-418-12V
Gerilim
12V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ÜreticiReferans numarası
MITSUBISHIU001X18782

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları12

Starter motor codes from the ZM source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
MITSUBISHIM008T55579
MITSUBISHIM008T55779
MITSUBISHIM008T55779AM
MITSUBISHIM8T55579
MITSUBISHIM8T55779
MITSUBISHIM8T55779AM
VOLVO21423488
VOLVO3594614
VOLVO3594616
VOLVO3801296
VOLVO3803938
VOLVO3841359

ARAÇ İÇİN

Araç uygulamaları18

Vehicle applications from the ZM source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBaşlangıç yılıBitiş yılı
VOLVOPenta MarineD4——
VOLVOPenta MarineD4 -180 4cyl 3.7L Diesel20052007
VOLVOPenta MarineD4 -210 4cyl 3.7L Diesel20032005
VOLVOPenta MarineD4 -225 4cyl 3.7L Diesel20052007
VOLVOPenta MarineD4 -260 4cyl 3.7L Diesel20032007
VOLVOPenta MarineD4 -300 4cyl 3.7L Diesel20072007
VOLVOPenta MarineD6——
VOLVOPenta MarineD6 -280 6cyl 5.5L Diesel20032007
VOLVOPenta MarineD6-310 6cyl 5.5L Diesel20032007
VOLVOPenta MarineD6-330 6cyl 5.5L Diesel20072007
VOLVOPenta MarineD6-350 6cyl 5.5L Diesel20072007
VOLVOPenta MarineD6-370 6cyl 5.5L Diesel20042007
VOLVOPenta MarineD6-435D-F——
VOLVOPenta MarineD6-435 6cyl 5.5L Diesel20062007
VOLVOPenta MarineIPS350 4cyl 3.7L Diesel20062007
VOLVOPenta MarineIPS400 6cyl 5.5L Diesel20052007
VOLVOPenta MarineIPS500 6cyl 5.5L Diesel20072007
VOLVOPenta MarineIPS600 6cyl 5.5L Diesel20062007