Ürün resmi henüz mevcut değil.

MODEL EŞLEŞTİRMESİ

MODEL REFERANSLARI

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-316-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-316-12V
OE
14
MARŞ MOTORU İÇİN
18

SOLENOİD OE

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiReferans numarası
BOSCH1986SE1784
BOSCH2339304526
CARGO335336
CARGOF032335336
CASCOCSO10225AS
ELECTROLOGSOL1115
GM9199522
KRAUFSSB8526
REAL20301522BN
SANDOSSO102250
WAI054000727010
WAI66-91274
WOODAUTOBOS2339304526
WOODAUTOSND12653

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları18

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
AS-PLS0088
AS-PLS0275
AS-PLS0275SEG
AS-PLS0295
BOSCH0001107401
BOSCH0001107404
BOSCH0001107405
BOSCH0001107408
BOSCH0001107409
BOSCH0001107435
BOSCH0001107492
BOSCH0001107493
BOSCH0001107494
BOSCH0001107495
BOSCH0001107521
BOSCH0001107522
GM55566800
GM55578921