Produktbilden är ännu inte tillgänglig.

TEKNISKA DETALJER

SPECIFIKATIONER

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.60
O.D.2 [ mm ]
54.00
L.1 [ mm ]
82.50
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
36.70
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
27.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0307(BOSCH)

SS0307(BOSCH)

ZF NO.
84-D304-24V
Spänning
24V
Serie
BOSCH
Kontakta vårt team →

SOLENOID-OE

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
TillverkareReferensnummer
BOSCH0339D55002
BOSCH1986SE3754
BOSCH2339402302
BOSCH2339402362
BOSCH2339402368
BOSCH2339402389
CARGO333391
CARGO335053
CARGOF032333391
CARGOF032335053
CASCOCSO10647GS
ELECTROLOGSOL1259
ELECTROLOGSOL1515
KRAUFSSB3391
REAL20301746OE
SANDOSSO10647.1
WAI054.001.214.206
WOODAUTOBOS2339402362

FÖR STARTMOTOR

Startmotorkoder10

Starter motor codes from the AS source catalog
TillverkareStartmotorkod
BOSCH0001241008
BOSCH0001261002
BOSCH0001261004
BOSCH0001261006
BOSCH0001261026
BOSCH0001261028
AS-PLS0086
AS-PLS0450
AS-PLS0683S
AS-PLS0782S