Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
M12
CLAMP: MOTOR
M12
CLAMP: S
M5
INSULATED COIL TERMINAL
EXTENSION CONNECTOR
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
130
ENGAGED
29,8
DIAMETER
64
LENGHT
85
Net weight [kg]
1,900

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM1-841

Starter Relay ZM 1-841

ZF NO.
13-701-5-24V
Tensioni
24V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

3
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCHF.042.010.577
DELCO REMY10511409
WAI66-156

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes39

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO REMY10461754
DELCO REMY10461756
DELCO REMY10461758
DELCO REMY10461759
DELCO REMY19011507
DELCO REMY19011509
DELCO REMY19011511
DELCO REMY19011512
DELCO REMY19011522
DELCO REMY19011523
DELCO REMY19011524
DELCO REMY19011527
DELCO REMY8200027
DELCO REMY8200032
DELCO REMY8200034
DELCO REMY8200039
DELCO REMY8200041
DELCO REMY8200043
DELCO REMY8200044
DELCO REMY8200047
DELCO REMY8200435
DELCO REMY8200714
DELCO REMY8300014
DELCO REMY8300016
DELCO REMY8300018
LESTER6803
LESTER6813
LESTER6819
LESTER6823
LESTER6826
LESTER6829
LESTER6836
LESTER6851
LESTER6852
LESTER6853
LESTER6857
LESTER6991
LESTER6993
LESTER6994

Starter motor series2

Starter motor series from the ZM source catalog
ProdhuesiSeria
DELCO REMYMotor de Partida 39MT / 39MT Starter Motor Series
DELCO REMYMotor de Partida 39MT /39MT Starter Motor Series

PËR AUTOMJET

Përdorime në automjete3

Vehicle applications from the ZM source catalog
PËR AUTOMJETModeliVariantiDeri në vitin
CUMMINSHeavy-Duty Equipmentwith Cummins ISX 15.0L Engine—
CUMMINSHeavy-Duty Equipmentwith Cummins ISC 8.3L Engine—
CUMMINSHeavy-Duty Equipmentwith Cummins ISM 11.0L Engine—