Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D33-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D33-24V
OE
18
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

OE E SOLENOIDIT

18
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH9330081032
BOSCH933A081032
ELECTROLOGSOL1015
ERA227433
ERA227578
ERA227866
GHIBAUDIE3622
MAGNETI MARELLI940113050100
MAGNETI MARELLI940113050178
MAGNETI MARELLIAME0100
MAGNETI MARELLIAME0178
WAI66-91153
WILSON60-15-6595
WOODAUTOSND1145
ZEN70536
ZENZN70536
ZMZM536
ZMZM636

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH9000083043
BOSCH9000083046
BOSCH9000083064
BOSCH9000083073
BOSCH9000083076
BOSCH9000453079
BOSCH9000453088
ZM8010301
ZM8010303
ZM8010304
ZM8010307