Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D33-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D33-12V
OE
8
PËR MOTORIN E NDEZJES
40

OE E SOLENOIDIT

8
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
3EFFEELE0048
BOSCH0331402200
BOSCH9330081030
ELECTROLOGSOL1196
ERA227426
ERA227573
GHIBAUDIE3621
ZMZM631

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes40

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001367303
BOSCH9000083027
BOSCH9000083028
BOSCH9000083035
BOSCH9000083036
BOSCH9000083037
BOSCH9000083038
BOSCH9000083042
BOSCH9000083053
BOSCH9000083054
BOSCH9000083055
BOSCH9000083056
BOSCH9000083058
BOSCH9000083059
BOSCH9000083067
BOSCH9000083069
BOSCH9000083071
BOSCH9000083072
BOSCH9000083077
BOSCH9000083089
DAF1516704R
FORDTJG911023B
MAHINDRAFZ0801002049-0
MERCEDES-BENZ0041515801
MERCEDES-BENZA0041515801
MWM905720100079
VOLKSWAGENTJG911023B
ZM8010201
ZM8010202
ZM8010203
ZM8010204
ZM8010205
ZM8010206
ZM8010207
ZM8010217
ZM8010218
ZM8010219
ZM8010220
ZM8010221
ZM8110210