Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D27-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D27-12V
OE
31
PËR MOTORIN E NDEZJES
26

OE E SOLENOIDIT

31
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
3EFFEELE0048
AGRALE6007011395000
BOSCH9330081030
BOSCH933A081030
CARGO130302
CARGOF032130302
DIXIE6660-6219
ELECTROLOGSOL1194
ERA227426
ERA227573
FIAT75203446
GM93210815
KRAUFSSB0302
LANCIA75203446
MAXION2730793M91
MERCEDES0001515155
MERCEDESA0001515155
MERCEDES-BENZ0001515155
MWM905720308011
MWM905720308012
POWERMAX81011673
VALMET116760015739
VOLKSWAGEN04-053-933
VOLKSWAGEN2RD-911-121
VW04-053-933
VW2RD-911-121
WAI66-9121
WILSON60-15-6547
ZEN70531
ZENZN70531
ZMZM531

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes26

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH9000083027
BOSCH9000083028
BOSCH9000083035
BOSCH9000083036
BOSCH9000083038
BOSCH9000083042
BOSCH9000083053
BOSCH9000083054
BOSCH9000083055
BOSCH9000083056
BOSCH9000083057
BOSCH9000083058
BOSCH9000083059
BOSCH9000083060
BOSCH9000083067
BOSCH9000083069
BOSCH9000083071
BOSCH9000083072
BOSCH9000083077
BOSCH9000453080
BOSCH9000453082
BOSCH9000453089
BOSCH9000453091
FORDTJG911023B
MWM905720100079
VOLKSWAGENTJG911023B