Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-299-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-299-12V
OE
24
PËR MOTORIN E NDEZJES
9

OE E SOLENOIDIT

24
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTO MAGNETOAM-44905
BOSCH1986SE1749
BOSCH2239304033
BOSCH2339304033
BOSCH2339304054
CARGO232188
CARGOF032232188
CASCOCSO10230AS
CASCOCSO10230GS
CQCQ2030504
ELECTROLOGSOL1340
ERA227033
KRAUFSSB2188
MEAT & DORIA46264
POWERMAX81017181
REAL20301032BN
REAL20301032OE
RENAULT7701052617
SANDOSSO102300
SANDOSSO102301
WAI054000779010
WOODAUTOBOS2339304054
ZM1379
ZMZM1379

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0223
AS-PLS0225
AS-PLS0225SEG
BOSCH0001106012
BOSCH0001106017
BOSCH0001106022
BOSCH0001106023
BOSCH0001106024
BOSCH0001106028