Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-277-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-277-12V
OE
7
PËR MOTORIN E NDEZJES
22

OE E SOLENOIDIT

7
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339305162
BOSCH2339305354
CARGO335055
CARGOF032335055
ELECTROLOGSOL1517
KRAUFSSB1044
POWERMAX81019373

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes22

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0690S
AS-PLS0690SEG
AS-PLS0700S
AS-PLS0700SEG
BMW12417801203
BMW12417802508
BMW12417804138
BMW12417811601
BMW12418570382
BMW7801203
BMW7802508
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115068
BOSCH0001115069
BOSCH0001148023
BOSCH0001148024
BOSCH0001172406
BOSCH0001172407
BOSCH0001179002
LESTER17590
LESTER30316