Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-257-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-257-12V
OE
14
PËR MOTORIN E NDEZJES
43

OE E SOLENOIDIT

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH1986SE1695
BOSCH2339305037
BOSCH2339305081
BOSCH2339305119
BOSCH2339305325
CARGO330030
CARGOF032330030
ELECTROLOGSOL1370
KRAUFSSB0030
KRAUFSSB5120
VW06E911287
VW07C911287A
VW81011128
WOODAUTOBOS2339305325

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes43

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0177
AS-PLS0191
AS-PLS0191SEG
AS-PLS0193
AS-PLS0193SEG
AS-PLS0213
AS-PLS0270
AS-PLS0270SEG
AS-PLS0316
AS-PLS0319SEG
AS-PLS0374
AS-PLS0490
AS-PLS0490SEG
AS-PLS0566
AS-PLS0610S
AS-PLS0610SEG
AS-PLS0633S
AS-PLS0672S
AS-PLS0672SEG
AS-PLS0682S
AS-PLS0682SEG
BOSCH0001107421
BOSCH0001107422
BOSCH0001107509
BOSCH0001107534
BOSCH0001108206
BOSCH0001108228
BOSCH0001108405
BOSCH0001108406
BOSCH0001109258
BOSCH0001109259
BOSCH0001109260
BOSCH0001109261
BOSCH0001109319
BOSCH0001115056
BOSCH0001123024
BOSCH0001125055
BOSCH0001125056
BOSCH0001125519
BOSCH0001125521
BOSCH0001125607
BOSCH0001125609
BOSCH0001153001