Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-828-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-828-12V
OE
6
PËR MOTORIN E NDEZJES
10

OE E SOLENOIDIT

6
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTO MAGNETOAM-44760
ELECTROLOGSOL6110
ISUZU8980949220
KRAUFSSN5663
KRAUFSSN7663
TOYOTA28150-51060

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS6196
AS-PLS6325S
AS-PLS6357S
AS-PLS6537S
DENSO4280004661
DENSO4280005120
DENSO4280006980
DENSO4280007090
DENSO4280008760
DENSO4280008762