Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-504-4-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-504-4-12V
OE
18
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

OE E SOLENOIDIT

18
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO131272
CARGOF032131272
DELCO3471697
DELCODR903
DELCO REMY3471697
DELCO REMYDR903
ELECTROLOGSOL2713
ERA227067
ERA227470
GHIBAUDIE5383
KRAUFSSD1272
LAUBERCQ2030038
MAGNETI MARELLI940113050377
MAGNETI MARELLIAME0377
POWERMAX81015939
WAI054000832
WOODAUTOSND1265
ZMZM557

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO3471150
DELCO3471160
DELCO3471163
DELCO3471168
DELCO3471171
DELCO3471172
DELCO3471176
DELCO3471390
DELCO3471393
DELCO REMY3471150
DELCO REMY3471160