Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
22.00
O.D.1 [ mm ]
65.00
O.D.2 [ mm ]
64.50
L.1 [ mm ]
100.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
30.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
20.00
Replacement for
HINO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9284S

SS9284S

ZF NO.
59-008-4-24V
Tensioni
24V
Seria
SAWAFUJI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO136173
CARGOF032136173
HINO28100-1740
HINO28100-1810
HINO28100-1980
HINO28180-1270
SAWAFUJI1350-098-00X9
ELECTROLOGSOL9818
GHIBAUDIE9113
KRAUFSSW6173
LAUBERCQ2030387
LE PARTSSL9017
NEW-ERASS-2720
POWERMAX81014222
WAI054.000.256.176
WOODAUTOSND12040

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes22

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
SAWAFUJI03504020240
SAWAFUJI03504020244
SAWAFUJI03504020247
SAWAFUJI03505020010
SAWAFUJI03505020016
SAWAFUJI03505020019
SAWAFUJI03505020020
SAWAFUJI03505020024
SAWAFUJI03505020027
SAWAFUJI03506020110
SAWAFUJI03506020114
SAWAFUJI03506020118
SAWAFUJI03507020390
SAWAFUJI03508020224
HINO281001740
HINO281001743
HINO281001810
HINO281001811
HINO281001821
HINO281001980
HINO281001981
AS-PLS9040