Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
25.30
O.D.1 [ mm ]
54.00
O.D.2 [ mm ]
47.60
L.1 [ mm ]
61.30
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS4066P

SS4066P

ZF NO.
66-014-12V
Tensioni
12V
Seria
MARELLI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

13
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
IKA4.6203.9
MAGNETI MARELLI85541010
MAGNETI MARELLI85541400
ZM7595
ZMZM7595
ERA227742
ITAB AUTOMOTIVE11130102AV
KRAUFSSE8532
MEAT & DORIA46048
WAI054.000.496.056
WAI054.000.496.058
WAI054.000.496.590
WILMINK GROUPWG2018168

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MAGNETI MARELLI63101000
MAGNETI MARELLI63101002
MAGNETI MARELLI63102003
MAGNETI MARELLI63102007
MAGNETI MARELLI63222909
MAGNETI MARELLI63223108
MAGNETI MARELLI63223200
AS-PLS4015