Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
52.30
O.D.2 [ mm ]
46.50
L.1 [ mm ]
76.80
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
21.80
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
21.80
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1107S

SS1107S

ZF NO.
13-0100-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

22
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO231929
CARGOF032231929
DELCO10476117
DELCO10482844
DELCO110977
MAGNETI MARELLI940113050319
MAGNETI MARELLIAME0319
ZM865
ZMZM864
ZMZM865
CASCOCSO60113
ELECTROLOGSOL2622
ERA227823
GHIBAUDIE5367
KRAUFSSD1929
KRAUFSSD9929
POWERMAX1016401
POWERMAX81016401
SANDOSSO60113
WAI054.000.158
WAI66-134
WOODAUTOSND12089

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10455506
DELCO10465298
DELCO21020761
DELCO9000794
DELCO9000795
DELCO9000817
DELCO9000824
DELCO96208781
DELCO96208782
DELCO96208785
AS-PLS1014
AS-PLS1208S