Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.10
O.D.1 [ mm ]
52.40
O.D.2 [ mm ]
46.00
L.1 [ mm ]
64.60
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0146

SS0146

ZF NO.
84-302-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH1986SE1675
BOSCH2339304016
BOSCH2339304048
CARGO333922
CARGO335540
CARGOF032333922
CARGOF032335540
ELECTROLOGSOL1168
KRAUFSSB4016
WAI054.000.748.010
WOODAUTOBOS2339304016
WOODAUTOSND13064

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes24

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001107024
BOSCH0001107057
BOSCH0001107058
BOSCH0001107060
BOSCH0001107061
BOSCH0001107084
BOSCH0001107090
BOSCH0001108194
BOSCH0001108203
BOSCH0001109032
BOSCH0001109047
BOSCH0001115034
BOSCH0001115035
BOSCH0001115038
BOSCH0001115042
AS-PLS01013(SEG)
AS-PLS0267
AS-PLS0377
AS-PLS0411(SEG)
AS-PLS0474
AS-PLS0474(SEG)
AS-PLS0530
AS-PLS0561
AS-PLS0833S