Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.30
L.1 [ mm ]
65.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0119P

SS0119P

ZF NO.
84-172-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

25
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303011
BOSCH0331303012
BOSCH0331303021
CARGO133644
CARGO333555
CARGOF032133644
CARGOF032333555
MAGNETI MARELLI940113050269
MAGNETI MARELLIAME0269
MERCEDES0001523610
MERCEDESA0001523610
ZMZM772
CASCOCSO10150
ELECTROLOGSOL1040
ERA227755
KRAUFSSB3644
LAUBERCQ2030345
LAUBERCQ2030367
POWERMAX1015038
POWERMAX81015038
SANDOSSO10150
WAI66-9117
WAI66-9117-1
WOODAUTOBOS0331303012
WOODAUTOSND1169

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001314005
BOSCH0001314028
BOSCH0001314029
BOSCH0001314030
BOSCH0001314041
MERCEDES0031514301
MERCEDES0031519601
MERCEDES0031519701
MERCEDES0031519801
MERCEDES0031519901