Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.30
L.1 [ mm ]
82.40
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
23.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.60
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0098P

SS0098P

ZF NO.
84-D13-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

34
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339402116
BOSCH2339402139
BOSCH2339402160
BOSCH2339402167
BOSCH2339402182
BOSCH2339402189
BOSCH2339402190
CARGO231711
CARGO333165
CARGOF032231711
CARGOF032333165
CASE9972084
IVECO42548057
MAN51262120009
MAN51262120018
PRESTOLITE861203
PRESTOLITE861226
PRESTOLITE861227
PRESTOLITE861228
RENAULT5001852507
ZMZM2639
CQCQ2030473
ELECTROLOGSOL1378
ERA227183
KRAUFSSB1711
POWERMAX1011744
POWERMAX81011744
UNIPOINTSNLS-2961
UNIPOINTSNLS-2963
UNIPOINTSNLS-2965
UNIPOINTSNLS-2966
WAI66-91120
WOODAUTOBOS2339402189
WOODAUTOSND11043

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001231009
RENAULT0025841044
RENAULT5000791211
RENAULT5001014221
RENAULT5001852507
RENAULT5010090370
RENAULT5010090683
RENAULT5010306413
RENAULT5010508443
MAN81262019013
MANA5000559254
AS-PLS0150