Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.30
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.60
L.1 [ mm ]
66.70
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.40
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0081

SS0081

ZF NO.
84-151-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303034
BOSCH0331303534
CARGO131792
CARGO132261
CARGOF032132261
CQCQ2030018
ELECTROLOGSOL1272
GHIBAUDIE3468
GHIBAUDIE3471
ITAB AUTOMOTIVE11110115AV
KRAUFSSB3417
WAI054.000.624.010

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes13

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001312108
BOSCH0001312109
BOSCH0001317006
BOSCH0001317007
BOSCH0001317008
BOSCH0001317011
BOSCH0001317012
BOSCH0001317014
BOSCH0001317015
BOSCH0001317020
BOSCH0001317021
BOSCH0001317023
BOSCH0001317024