Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.00
L.1 [ mm ]
66.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0062P

SS0062P

ZF NO.
84-101-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

29
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303066
BOSCH1986SE1571
BOSCH2339303239
BOSCH9330081062
BOSCH933A081062
CARGO132265
CARGO335491
CARGOF032132265
CARGOF032335491
IKA4.6349.9
MAGNETI MARELLI940113050322
MAGNETI MARELLIAME0322
PEUGEOT583632
PEUGEOT95623200
ZMZM873
CASCOCSO10110AS
CQCQ2030395
ELECTROLOGSOL1120
ELECTROLOGSOL1275
ERA227829
GHIBAUDIE3478
KRAUFSSB2265
MEAT & DORIA46030
POWERMAX1011457
REAL20301011BN
SANDOSSO10110.0
UNIPOINTSNLS-210
WAI054.000.274.010
WAI054.000.274.590

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes16

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001110017
BOSCH0001110999
BOSCH0001125507
BOSCH0001125508
BOSCH0001125517
BOSCH0001125518
BOSCH0001208507
BOSCH0001208516
BOSCH0001208518
BOSCH0001208707
BOSCH0001507707
BOSCH9000082062
AS-PLS0084
AS-PLS0192
AS-PLS0929S
AS-PLS0990(SEG)