Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-403-4-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-403-4-12V
OE
2
PRE ŠTARTÉR
8
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

2
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH2339345034
KRAUFSSB1310

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
AS-PLS0899S
BOSCH0001194019
BOSCH0001194020
BOSCH0001194025
BOSCH0001194065
FIAT52033810
FIAT52199408
FIAT521994081