Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.50
O.D.2 [ mm ]
45.50
L.1 [ mm ]
71.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0414S

SS0414S

ZF NO.
84-269-12V
Napätie
12V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

21
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BMW12417804141
BOSCH2339305114
BOSCH2339305162
BOSCH2339305257
BOSCH2339305305
CARGO331985
CARGO335054
CARGOF032331985
CARGOF032335054
IKA4.6506.9
ZM383
ZMZM383
ELECTROLOGSOL1155
KRAUFSSB5114
RNLRNLS2202
RNLRNLS2267
WAI054.000.186.016
WAI054.000.186.440
WAI6691255
WOODAUTOSND13076
WOODAUTOWOOSND13076

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov10

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115068
BOSCH0001115069
BOSCH0001148023
BOSCH0001148024
BOSCH0001148509
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0595