Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
63.50
L.1 [ mm ]
85.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
26.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
26.00
Replacement for
ISKRA / LETRIKA

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9103(LETRIKA)

SS9103(LETRIKA)

ZF NO.
12-228-12V
Tensiune
12V
Serie
ISKRA
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

9
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducătorNumăr de referință
ISKRA / LETRIKA16.915.125
MAHLE72740340
MAHLEMSX 1411KIT
MAHLEMSX1411
DIXIE6673-4211
ELECTROLOGSOL79183
KRAUFSSI5125
WAI054.001.007
WOODAUTOMAHMSX1411

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare15

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducătorCod demaror
ISKRA / LETRIKA11130841
ISKRA / LETRIKA11131754
ISKRA / LETRIKA11131769
ISKRA / LETRIKA11132066
ISKRA / LETRIKA11132114
ISKRA / LETRIKA11132137
ISKRA / LETRIKA11132365
ISKRA / LETRIKAAZF4194
ISKRA / LETRIKAAZF4197
ISKRA / LETRIKAAZF4286
ISKRA / LETRIKAAZF4302
ISKRA / LETRIKAAZF4309
ISKRA / LETRIKAAZF4371
ISKRA / LETRIKAAZF4514
AS-PLS9236