Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
32.50
O.D.1 [ mm ]
68.50
O.D.2 [ mm ]
76.50
L.1 [ mm ]
121.50
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
34.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2-13
L.Coil bolt [ mm ]
25.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1122P

SS1122P

ZF NO.
13-2011-12V
Tensiune
12V
Serie
DELCO REMY
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

23
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducătorNumăr de referință
CARGO231912
CARGOF032231912
CUMMINS3604681RX
DELCO1115598
DELCO1115633
MAGNETI MARELLI940113050032
MAGNETI MARELLIAME0032
ZMZM457
DIXIE6601-4212
ELECTROLOGSOL2716
ERA227328
ERA227732
GHIBAUDIE5380
KRAUFSSD1912
LAUBERCQ2030442
POWERMAX81012360
WAI054.000.455
WAI66-115
WAI66-115-1
WAI66-115-SL
WAI66-115-USA
WILSON60-01-3519
WOODAUTOREM1115598

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare24

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducătorCod demaror
DELCO10478918
DELCO10478965
DELCO10478977
DELCO10478984
DELCO10478985
DELCO10478991
DELCO10479003
DELCO1990369
DELCO1990374
DELCO1990380
DELCO1990396
DELCO1990401
DELCO1990407
DELCO1990419
DELCO1990448
DELCO1990450
DELCO1990451
DELCO1990452
DELCO1990458
DELCO1990466
DELCO1990473
DELCO1993782
DELCO1993811
DELCO1993824