Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-269-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-269-12V
OE
21
DO ROZRUSZNIKA
10

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

21
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
BMW12417804141
BOSCH2339305114
BOSCH2339305162
BOSCH2339305257
BOSCH2339305305
CARGO331985
CARGO335054
CARGOF032331985
CARGOF032335054
ELECTROLOGSOL1155
IKA465069
KRAUFSSB5114
RNLRNLS2202
RNLRNLS2267
WAI054000186016
WAI054000186440
WAI6691255
WOODAUTOSND13076
WOODAUTOWOOSND13076
ZM383
ZMZM383

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer rozrusznika
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0595
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115068
BOSCH0001115069
BOSCH0001148023
BOSCH0001148024
BOSCH0001148509