Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
153.00
O.D.2 [ mm ]
108.00
L.1 [ mm ]
129.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0206S

SS0206S

ZF NO.
84-908-24V
Napięcie
24V
Seria
BOSCH

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
BOSCH0331500002
BOSCH0331500012
FIAT9004895
KHD1310016
MERCEDES0001520510
MERCEDESA0001520510
KRAUFSSB1060
RNLRNLS601007
WAI054.000.105.010
WOODAUTOBOS0331500012
WOODAUTOSND11106
WOODAUTOWOOSND11106

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
BOSCH0001601001
BOSCH0001601002
BOSCH0001601004
BOSCH0001601007
BOSCH0001601012
BOSCH0001601014
BOSCH0001601017
BOSCH0001603001
BOSCH0001603005
BOSCH0001603006
BOSCH0001608001
AS-PLS0596