A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M10
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M5
TERMINAL DUMMY
M5
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
99
ENGAGED
36,7
DIAMETER
58
LENGHT
75
Net weight [kg]
1,333

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM807

Starter Relay ZM 807

ZF NO.
13-613X-12V
Feszültség
12V
Sorozat
DELCO REMY
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
GyártóHivatkozási szám
DELCO REMY10457232

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok12

Starter motor codes from the ZM source catalog
GyártóÖnindítókód
CNHC148031A1
CUMMINS3936148
CUMMINS3939649
DELCO REMY10479614
DELCO REMY10479615
DELCO REMY10479630
DELCO REMY10479634
DELCO REMY10479643
DELCO REMY10479644
FORDE7HT-11001-AC
ZM80.280.07
ZM80.280.13

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
GyártóSorozat
DELCO REMYMotor de Partida 28MT / 28MT Starter Motor Series

JÁRMŰHÖZ

Járműalkalmazások3

Vehicle applications from the ZM source catalog
JÁRMŰHÖZModellVáltozatZáró év
DELCO REMYMotores de partida 28MT——
FORDF12000com motor Cummins B 5.9 litros 160CV—
FORDF14000com motor Cummins B 5.9 litros 160CV—