A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-814-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-814-12V
OE
8
ÖNINDÍTÓHOZ
13

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

8
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
AUTO MAGNETOAM-44380
AUTO MAGNETOAM-44380U
CARGO234960
CARGOF032234960
DENSO153400-2540
ELECTROLOGSOL6022
TOYOTA28150-54380
WOODAUTOSND12917

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok13

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
AS-PLS6044
DENSO2280002120
DENSO2280002121
DENSO2280002122
DENSO2280002123
DENSO2280002124
DENSO2280002680
DENSO2280002682
DENSO2280002690
DENSO2280008150
DENSO2280008970
DENSO2280008971
DENSO2280008972