A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
47.90
L.1 [ mm ]
76.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6019

SS6019

ZF NO.
24-160X-12V
Feszültség
12V
Sorozat
DENSO
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

4
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
CARGO235320
CARGOF032235320
ELECTROLOGSOL6124
KRAUFSSN7320

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok8

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
DENSO1280002670
DENSO1280002790
DENSO1280003740
DENSO1280003741
DENSO1280008650
DENSO1280008690
DENSO4280004810
AS-PLS6038