Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
70.00
O.D.2 [ mm ]
70.00
L.1 [ mm ]
114.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
29.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
29.00
Replacement for
NIKKO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9292S

SS9292S

ZF NO.
25-100-24V
Jännite
24V
Sarja
NIKKO
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

20
SOLENOID OE from the AS source catalog
ValmistajaViitenumero
CARGO135674
CARGOF032135674
ISUZU1811510080
ISUZU1811510260
NIKKO0-47100-3940
NIKKO0-47100-3944
CASCOCSO50607GS
ELECTROLOGSOL8845
ITAB AUTOMOTIVE11150607OV
NEW-ERASS-146
POWERMAX1011234
POWERMAX81011234
REAL20346706OE
RNLRNLS0471003940
SANDOSSO50607.1
WAI054.000.317.146
WAI054.000.317.148
WAI66-8414
WOODAUTOSND12486
WOODAUTOWOOSND12486

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit18

Starter motor codes from the AS source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
NIKKO0230003150
NIKKO0230003151
NIKKO0230003152
NIKKO0230003153
NIKKO0230003160
NIKKO0230003170
NIKKO0230003180
NIKKO0230003200
NIKKO0230003230
NIKKO0230003240
NIKKO0230003241
NIKKO0230003270
NIKKO0230003280
NIKKO0230003285
NIKKO0230003291
NIKKO0230003301
NIKKO0230003321
AS-PLS9089