Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
M10
CLAMP: MOTOR
M10
CLAMP: S
M5
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
115,5
ENGAGED
22
DIAMETER
55,3
LENGHT
38
Net weight [kg]
1,169

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM7-897

Starter Relay ZM 7-897

ZF NO.
30-613X-24V
Napětí
24V
Řada
MITSUBISHI
Kontaktujte náš tým →

SOLENOID OE

No records published in the source.

PRO STARTÉR

Kódy startérů11

Starter motor codes from the ZM source catalog
VýrobceKód startéru
MITSUBISHIM009T66771
MITSUBISHIM009T66772
MITSUBISHIM9T66771
MITSUBISHIM9T66772
VOLVO21542660
VOLVO22602935
VOLVO7421542662
VOLVO85013931
VOLVO85020789
VOLVOP22602935
ZM80.890.09

PRO VOZIDLO

Použití ve vozidlech6

Vehicle applications from the ZM source catalog
PRO VOZIDLOModelVariantaOd rokuDo roku
VOLVOFH132015—
VOLVOFH 12—2015—
VOLVOFH 16—2015—
VOLVOFM Series330 10.8L2005—
VOLVOFM Series4502005—
VOLVOFMX3302010—