Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-814-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-814-12V
OE
13
PRO STARTÉR
11
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

13
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331302024
BOSCH0331302032
BOSCH0331302074
BOSCH0331302524
CARGO134823
CARGOF032134823
ELECTROLOGSOL1137
ERA227567
LAUBERCQ2030069
POWERMAX1015824
WAI66-9180
WOODAUTOSND1452
ZMZM626

PRO STARTÉR

Kódy startérů11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS0415
BOSCH0001212002
BOSCH0001212003
BOSCH0001212005
BOSCH0001212006
BOSCH0001212007
BOSCH0001212008
BOSCH0001212012
BOSCH0001212013
BOSCH0001212208
BOSCH0001212209