Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
62.00
O.D.2 [ mm ]
53.50
L.1 [ mm ]
86.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
27.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
27.00
Replacement for
ISKRA / LETRIKA

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9109S

SS9109S

ZF NO.
12-205-24V
Napětí
24V
Řada
ISKRA
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
ISKRA / LETRIKA16.915.212
MAHLE72738325
MAHLEMSX630
MAHLEMSX630KIT
ELECTROLOGSOL79186

PRO STARTÉR

Kódy startérů14

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
ISKRA / LETRIKA11131274
ISKRA / LETRIKA11131359
ISKRA / LETRIKA11131376
ISKRA / LETRIKA11131501
ISKRA / LETRIKA11132123
ISKRA / LETRIKA11132403
ISKRA / LETRIKAAZF4106
ISKRA / LETRIKAAZF4306
ISKRA / LETRIKAAZF4384
ISKRA / LETRIKAAZF4573
ISKRA / LETRIKAAZF4594
ISKRA / LETRIKAAZF4646
AS-PLS9244
AS-PLS9288S