Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
60.70
O.D.2 [ mm ]
60.60
L.1 [ mm ]
113.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
19.50
Replacement for
NIKKO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9057

SS9057

ZF NO.
13-627-1-24V
Napětí
24V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

11
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
CARGO133395
CARGOF032133395
KOMATSUKD0471003510
NIKKO0471003510
NISSAN2334399207
AUTO MAGNETOAM-44357
ELECTROLOGSOL8800
GHIBAUDIE8075
KRAUFSSK3395
LAUBERCQ2030681
WOODAUTOSND1748

PRO STARTÉR

Kódy startérů12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
NIKKO0230001410
NIKKO0230001550
NIKKO0230001750
NIKKO0230001752
KOMATSU6008133320
KOMATSU6008134350
KOMATSU6008134421
KOMATSU6008134422
KOMATSU6008134450
KOMATSU6008136210
AS-PLS9034
AS-PLS9161