Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.00
O.D.2 [ mm ]
41.00
L.1 [ mm ]
54.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
21.00
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
L.Coil bolt [ mm ]
9.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1111P

SS1111P

ZF NO.
13-300-12V
Napětí
12V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

9
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
DELCO10535626
DELCO10536526
DELCO10536526M
DELCO10538234
ZMZM261
AUTO MAGNETOAM-44209
ELECTROLOGSOL2003
ERA227969
KRAUFSSD2061

PRO STARTÉR

Kódy startérů10

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO8000362
DELCO8000363
DELCO8000410
DELCO8000416
DELCO8000444
DELCO8000448
DELCO8000616
DELCO8000660
AS-PLS1319S
AS-PLS1336S