Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.00
O.D.2 [ mm ]
45.50
L.1 [ mm ]
65.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0322P

SS0322P

ZF NO.
84-229-12V
Napětí
12V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

20
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BMW12417520452
BMW12417552120
BMW7520452
BMW7552120
BMW763819402
BOSCH2339305009
BOSCH2339305061
CARGO333963
CARGOF032333963
IKA4.6234.9
MAGNETI MARELLI940113050619
MAGNETI MARELLIAME0619
ZMZM1382
CASCOCSO10182AS
ELECTROLOGSOL1136
ERA227932
KRAUFSSB5061
POWERMAX81018612
REAL20301281BN
SANDOSSO10182.0

PRO STARTÉR

Kódy startérů12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001108208
BOSCH0001108211
BOSCH0001108460
BOSCH0001108462
BOSCH0001109202
BOSCH0001109288
BOSCH0001138058
AS-PLS01057(SEG)
AS-PLS0391
AS-PLS0391(SEG)
AS-PLS0503
AS-PLS0503(SEG)