Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.40
L.1 [ mm ]
66.10
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
20.30
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.80
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0065P

SS0065P

ZF NO.
84-1101-12V
Napětí
12V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

24
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331303022
BOSCH0331303522
CARGO139212
CARGOF032139212
MAGNETI MARELLI940113050203
MAGNETI MARELLIAME0203
ZMZM672
CASCOCSO10201
CQCQ2030497
DIXIE6660-1016
DIXIE6660-1016-2
ELECTROLOGSOL1042
ERA227629
GHIBAUDIE3483
KRAUFSSB9212
POWERMAX1015213
POWERMAX81015213
SANDOSSO10201
WAI66-9132
WAI66-9132-1
WAI66-9182
WAI66-9182-1
WILSON60-15-6597
WOODAUTOSND1168

PRO STARTÉR

Kódy startérů15

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001208209
PEUGEOT580228
RENAULT7700669221
RENAULT7700709922
RENAULT7701024176
RENAULT7701348605
RENAULT7701348805
RENAULT7701349542
RENAULT7702104042
CITROEN7702105792
RENAULT7702105793
BOSCH9000142001
BOSCH9000142002
BOSCH9000142014
TALBOT9150880180