Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D05-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D05-24V
Řada
BOSCH
Napětí
24V
OE
38
PRO STARTÉR
17
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

38
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
3EFFEELE0030
AUTOSTARTER POLANDSS0229BOSCH
AUTOSTARTER POLANDSS0229P
AUTOSTARTER POLANDSS0229ZM
BOSCH2339402155
BOSCH2339402173
BOSCH2339402185
BOSCHF042010296
BOSCHF042S10296
CARGO234129
CARGO333164
CARGOF032234129
CARGOF032333164
CASCOCSO10631AS
CASCOCSO10631GS
CQCQ2030666
ELECTROLOGSOL1057
ERA227918
EUROTEC22481
FIAT230E24
HC-CARGO234129
IVECO42550489
KRAUFSSB4129
MEAT & DORIA46275
POWERMAX1015869
POWERMAX81015869
PRESTOLITE861204
REAL20301136BN
REAL20301136OE
SANDOSSO106310
SANDOSSO106311
UNIPOINTSNLS2964
WAI054000320010
WOOD AUTO SUPPLSND11047
WOODAUTOBOS2339402185
WOODAUTOSND1518
ZM1732
ZMZM1732

PRO STARTÉR

Kódy startérů17

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS0082
AS-PLS0994SEG
BOSCH0001231016
BOSCH0001231046
BOSCH0001231146
BOSCH0001251009
BOSCH0001251010
BOSCH0001263021
BOSCH0001263022
CASE4892338
CUMMINS4892338
IVECO04892338
IVECO2995986
IVECO4892338
IVECO489233800
IVECO5801381129
ZM8013008